Evden eve nakliyat hizmeti belirli bir noktada bulunan yük ve eşyaların bir plan dâhilinde alınarak belirlenmiş olan başka bir noktaya taşınması işlemine denilmektedir. Taşınma işlemi herkesin karşılaşabileceği durumlardan bir tanesidir. Birçok nedene bağlı olarak taşınma işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür. Yeni bir ev satın alınması, tayin, eş durumu, eğitim durumu, ekonomik nedenler, yeni iş imkânlarının ortaya çıkması, kan davası, terör ve asayiş olayları bulunduğumuz noktaya terk etmemize ve yeni bir adrese taşımanızı zorunlu hale getirmektedir. Nedeni ne olursa olsun Nakliyat hizmetini yerine getirmeniz zorunludur. Yeni taşındığınız adreslere yeni eşya almanız ciddi ekonomik ağırlık getireceğinden ötürü elinizde bulunan eşyaların taşınarak tekrar kullanılması gerekir.

Maddi ve manevi değeri büyük olan bu eşyaların taşınması profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gereken işlemlerden oluşmaktadır. Şanlıurfa evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız taşınma işlemlerinizin tüm aşamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirerek yerine getirmektedir. Müşteri memnuniyetini odak noktasına koyarak bu doğrultuda hizmetlerini sürdüren firmamız yapmanız gereken tüm işlemleri sizin yerinize yerine getirmekte taşınma işlemlerine çok basit hale getirmektedir. Bunun için kara kara düşünmenize gerek duymadan eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyede tutarak Nakliyat hizmetlerini yerine getirmektedir.

Şanlıurfa Ofis Taşıma

Firma olarak hizmet politikamızı müşterinin rahat ve konforunu ön plana alarak düzenlemekteyiz. Anahtar teslim ev ve Ofis taşımacılığı yerine getiren firmamız Nakliyat hizmeti dışında vermiş olduğu ek hizmetler ile beraber rahat ve konforunuzu sağlamaktadır. Şanlıurfa evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız işyerinize ne ve ofisimizin taşınma işlemlerini de aynı profesyonellik ve ciddi hassasiyet doğrultusunda yerine getirmektedir. Çok hassas ve değerli eşyaların bulunduğu bu tür mekânların taşınmasını da hassas ve dikkatli yapılmasıdır gerekir.

Önemli ve değerli evrakların bulunduğu işyerlerinde taşınmasında eşyaların zarar görmemesi önemlidir. Şirketlerin tüm cari kayıtlarının bulunduğu bilgisayar elektronik ekipmanlar özenle paketlenerek taşınmaktadır. Mobilyalar de monte hale getirilerek özel ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmektedir Nakliyat kaynaklı herhangi bir zarar görmesini önüne geçmekteyiz. Özelliklerine göre eşyaların kategorilere ayrılması ve bu doğrultuda paketlenme işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getiren firmamız Nakliyat işlemlerine sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Şanlıurfa Eşya Depolama

Dönemsel olarak kullandığımız eşyalar başta olmak üzere kullanmadığımız veya manevi değeri bulunan eşyaların depolama hizmetlerini Şanlıurfa evden eve nakliyat olarak dört mevsim yerine getirmekteyiz. Özellikle Zorlu hava şartlarına karşı son teknoloji kullanılarak inşa edilen depolarımızda her türlü eşyalarınız muhafaza edilmektedir. Evinizde ve işyerinizde bulunan fazla eşyalarınızı yok pahasına satmak yerine eşya depolama hizmeti veren firmamız bünyesinde bulunan her türlü olumsuz durumdan arındırılmış depolarda muhafaza edebilirsiniz.

Şanlıurfa evden eve nakliyat olarak hizmeti veren firmamız fazla eşyalarımızı bulundukları noktadan alarak depolara düzenli bir şekilde yerleştirmektedir. Eşyalarınızın kaplayacağı alan göz önünde bulundurularak eşya depolama fiyatları belirlenmektedir. Tecrübe ve zamanla oluşan birikimlerini her zaman ve işinde iyi olduğu her noktada aktif şekilde kullanan firmamız depoları düzenli aralıklarla haşere oluşumuna karşı ilaçlamaktadır. Kayak takımı, dalış Ekipmanları gibi hobi eşyalarınızı muhafaza eden firmamız ihtiyaç durumunda kolaylıkla alabileceğiniz şekilde depolarına yerleştirilmektedir.

Şanlıurfa Şehir içi Nakliyat

Şanlıurfa evden eve nakliyat hizmetleri ile şehir içi ve şehirlerarası olacak şekilde firmamız iki şekilde hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gereken işlemler olduğu için yasal izne sahip olmayan firmaların bu hizmeti sunmaları ciddi riskleri beraberinde getirmektedir. Şanlıurfa evden eve nakliyat hizmetlerini yerine getirmeden önce uzman personelimiz uzman incelemesi hizmeti vererek eşyaların durumunu kontrol etmektedir. Hazırlayacaklar rapor doğrultusunda ücretlendirme ve gerekli planlamalar yapılarak rapor halinde bilgilerinize sunulmaktadır.

Eşyaların miktarına bağlı olarak hizmet sunacak taşıma personeli, kullanılacak aracın teknik özellikleri ve ekipmanlar belirlenmektedir. İstediğiniz gün ve saatte Nakliyat hizmeti verebilecek geniş araç ve personel sayısı ile hizmet sunmaktayız. Farklı kategorilerde hizmet sunan son model araçlarımız sayesinde ihtiyaç duyacağınız araçlar ile hizmet vermekteyiz. Şehir içinde hizmet veren tüm araçlarımız dar sokaklarda daha iyi manevra yapabilecek kabiliyete sahiptir.

Şanlıurfa Şehirlerarası Nakliyat

Şanlıurfa evden eve nakliyat hizmetlerini şehirlerarası ve uluslararası kaplayacak şekilde hizmetler vermekteyiz. Uzun yol koşullarında dâhil eşyalarının zarar görmesini engelleyecek konforlu araçlarımız ile eşyalar güvenli bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmaktadır. Şanlıurfa evden eve nakliyat olarak eşyalar araç içerisinde düzen dâhilinde sabitlendiği için uzun yollarda dahi hareket etmezler. Şanlıurfa evden eve nakliye ücretleri eşyaların bulunduğu nokta ile taşınacağı noktanın arasındaki mesafe göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bunun temel nedeni olarak yakıt giderlerinin mesafeye bağlı olarak artmasıdır.

Bizlerle irtibata geçerek bu hizmetlere ulaşmanız mümkündür. Eşyalarınız özel olan balonlu naylon kullanarak paketlemek işlemi gerçekleştirilmektedir. Balonlu naylon sayesinde eşyalar dışarıdan gelebilecek darbelere karşı herhangi bir zarar görmeden taşınmaktadır. Tek parça halinde taşınmasında sakınca görülen bütün eşyalarınız uzman ve tecrübeli personelimiz tarafından de monte hale getirilerek balonlu naylon ile sarıldıktan sonra taşıma aracına götürmektedir.

Bu sayede ağır eşyalarınızın hareketi sırasında bağlantı noktalarından zarar görmesi engellenmektedir. Aynı şekilde ulaştıkları ve eşyaların ulaştırıldığı yeni adreste tekrar monte işlemleri gerçekleştirilerek sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Şanlıurfa evden eve nakliyat olarak elektronik eşyalarınızı da kendi eşyalarımız gibi görerek aynı hassasiyet göstererek taşımaktayız.

Şanlıurfa Asansörlü Nakliyat

Binaların günümüzde hızla yüksek katlı olacak şekilde inşa edilmesi ile beraber Nakliyat hizmetlerinde yardımcı ekipman kullanımı zorunlu hale getirmiştir. Şanlıurfa evden eve nakliye ücretleri eşyaların bulunduğu bina yüksekliği ve götürülecek yeni yerin bina yüksekliği göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

Asansör kullanımı ek maliyet getireceğinden dolayı evden eve nakliyat hizmet ücretlerini doğrudan etkilemektedir. Firma olarak son teknoloji asansörleriz ile hizmet vererek çok yüksek katlara dâhil hızlı ve pratik şekilde Nakliyat hizmeti sunmaktayız. Asansör kullanan personellerimiz gerekli sertifika ve kullanım yeterliliğine sahiptir. Bina dış cephesine yaklaştırılan asansörler sayesinde eşyalar binanı dış yüzeyine zarar vermeden hızlı bir şekilde istenilen yüksekliğe çıkarılmaktadır.

Şanlıurfa Sigortalı Nakliyat

Nakliyat noktasında profesyonel hizmet veren firmamız Nakliyat esnasında eşyalarınızın zarar görmesini karşı tüm eşyalar sigorta kapsamında taşınmaktadır. Şanlıurfa evden eve nakliyat olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde sigorta yapar zarar görmenizin önüne geçmekteyiz. Kırılma, çizilme, yangın, kaza ve oluşabilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı ekonomik olarak zararınızı karşılamaktadır. Sizlere hizmet veren tüm dersler edemez tecrübeli ve gerekli eğitimlere sahiptir