Batman evden eve nakliyat firması olarak, sizlere güvenilir ve işinde usta nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmamız ve çalışanları için müşteri memnuniyeti her zaman en ön plandadır. Firmamız, gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve yenilemekte olan bir nakliye firmasıdır. Taşınmasını istediğiniz her türlü ev ya da ofis eşyanız istediğiniz adrese güvenle taşınır. Taşınma öncesinde firmamız tarafından adresinize bir ekspertiz gönderilir. Batman evden eve nakliye ücretleri ekspertiz tarafından ayarlanır.

Firmamız olarak, birçok alanda nakliye hizmeti veriyoruz. Ev taşıma, ofis taşıma, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz mevcut. Ayrıca, sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat hizmetleri de firmamız bünyesinde sunulan hizmetlerden. Taşınması planlanan eşyalarınız, işinde uzman kişilerden oluşan nakliye ekibimiz tarafından ambalajlanır. Ambalaj işlemi sırasında, pat pat naylonlar ve kalitesi yüksek battaniyeler kullanılır.

Kurumsal Hizmet İçeriği

Bu sayede eşyalar dışarıdan gelecek olan her türlü hasara karşı korunur. Evinizde bulunan yatak odası takımı ya da çocuk odası mobilyası gibi eşyaların sökülmesi ve kurulumu çalışanlarımız tarafından yapılır. Ayrıca, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyaların bağlantıları da yine ekibimiz tarafından sağlanır. Talebiniz doğrultusunda, mutfakta bulunan züccaciye benzeri eşyalarınız, ekibimiz tarafından toplanır ve düzgün bir şekilde paketlenir.

Ayrıca gardropta bulunan giysiler, yorgan gibi eşyalar da çalışanlarımız tarafından sarılır. Avizelerinizin sökülmesi ve takılması, salon süslerinizin toparlanıp paketlenmesi de bize aittir. Taşınmanın yorucu ve stresli kısmını uzman ekibimize bırakın. Ekibimiz eşyalarınızı hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde istediğiniz adrese güvenle ulaştırır. Size de yeni evinizin ve ortamınızın keyfini çıkarmak kalır. Batman evden eve nakliyat firması olarak bir telefon kadar yakınızdayız. Bize ulaşabilir, nakliye hizmeti konusunda bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Batman Ofis Taşıma

Batman evden eve nakliyat firması, taşınması gereken ofis eşyalarınız için sizlere profesyonel nakliye hizmeti sunuyor. Ofis eşyalarınız firmamızın uzman ekibi tarafından taşınır. Ofisinizde bulunan her türlü malzeme türüne ve boyutuna uygun şekilde paketlenir. Ofis mobilyalarınızın sökülmesi ve kurulumu çalışanlarımız tarafından yapılır. Mobilyalarınız battaniyelere sarılarak taşınır Böylece hasara ve çizilmeye karşı korunmuş olur. Bilgisayar ve diğer elektronik malzemelerini pat pat naylonlara sarılarak karton kolilere yerleştirilir. Batman evden eve nakliyat firması ofis eşyalarınızı şehir içi ve şehirler arası istediğiniz noktaya taşır.

Batman Eşya Depolama

Batman evden eve nakliyat firmasının siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerden biri de eşya depolama hizmetidir. Nakliye sürecinde beklemesini istediğiniz ev ya da ofis eşyalarınız firmamızın güvenli depolama alanlarında saklanır. Depolama alanlarımızın ücretleri aylık olarak alınmaktadır. Eşyalarınız bu alanlarda istediğiniz süre boyunca kalabilir. Firmamıza ait olan depolama alanları temiz ve güvenli alanlardır. Eşyalarınız dışarıdan gelebilecek olan her türlü tehlikeye karşı 7 gün 24 saat korunur. Batman evden eve nakliyat firması eşya depolama hizmeti için sizlere bir telefon kadar yakın. Firmamızdan eşya depolama ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Batman Şehir İçi Nakliyat

Batman evden eve nakliyat firması olarak ev ya da ofis eşyalarımızı şehir içinde istediğiniz noktaya taşıyoruz. Batman evden eve nakliye ücretleri eşyanın taşınacağı mesafeye göre değişir. Firmamız tarafından gönderilen uzman ekiplerimiz eşyalarınızı türüne uygun şekilde tek tek paketler. Ambalaj işleminin ardından eşyalarınız nakliye aracına itina ile yerleştirilir. Nakliye aracının hareketi sırasında eşyalarınız birbirine çarparak zarar görmez. Eşyalarınız dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye ve hasara karşı korunaklı bir şekilde taşınır. Batman evden eve nakliyat firması nakliyesi gereken ev ya da ofis eşyalarınızı şehir içinde bir adresten diğerine güvenle taşır. Firmamız sizlerin bir telefon kadar yakınında. Firmamızdan bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Batman arası şehirler arası evden eve nakliyat

 No: Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları Ücret Tablosu Mesafe Kilometre 1+1 Ev Taşıma Fiyatları 2+1 Ev Taşıma Fiyatları 3+1 Ev Taşıma Fiyatları
01 İstanbul Batman Evden Eve Nakliyat Ücretleri 1505 Km
2.900 – 3.300 TL
3.500 – 4.900 TL
4.800 – 5.800 TL

Batman Şehirler Arası Nakliyat

Batman evden eve nakliyat şirketi olarak ülke çapında geniş ulaşım ağına sahibiz. Ülkemizin dört bir yanına şehirler arası nakliyat hizmeti ile sizlerin yanındayız. Taşınmasını istediğiniz ev ya da ofis eşyalarınızı bir şehirden bir başka şehre güvenle ulaştırıyoruz. Bütün eşyalarınız taşınma öncesinde uzun yol şartları göz önüne alınarak ekibimiz tarafından paketlenir. Eşyalarınızın taşındığı adreste yerleştirilmesi ve kurulumu yine ekibimiz tarafından sağlanır. Her türlü ev ve ofis eşyanızın şehirlerarası nakliyesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Batman evden eve nakliyat size bir telefon kadar yakın firmamızdan bilgi alabilir ve nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Batman Asansörlü Nakliyat

Batman evden eve nakliyat şirket en yüksek binalara eşya ulaşımı için asansörlü nakliyat hizmeti sunmakta. Eski yıllarda yüksek binalara eşya indirip çıkarmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir ancak Günümüz teknolojisi sayesinde asansörlü vinçler ile yüksek binalara eşya indirip çıkarmak oldukça kolay. Bilindiği gibi yüksek binalar hem ev hem de ofis olarak kullanılıyor.  Batman evden eve nakliyat firmasının asansörlü vinç sistemi ile binanın dış yüzeyinden istenilen katın pencere ya da balkonuna kolaylıkla ulaşılır. Asansörlü vinç sistemi sayesinde eşyalar kolayca indirilip çıkarılır.

Bu sistem ile taşınan eşyalar hasar görmeden pratik bir şekilde taşınır.  Ayrıca asansörlü vinç sistemi taşıma sürecini kısaltır. Zamandan tasarruf sağlanır. Bulunduğu kattan asansör sistemi ile indirilen eşyalarınız nakliye aracına yüklenir. Ardından gideceği adreste güvenle yerine yerleştirilir. Batman evden eve nakliyat firması olarak sizlere uzman kadromuz ile asansörlü nakliyat hizmeti sunuyoruz. Firmamız sizlere bir telefon uzaklığındadır. Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon ile bilgi alabilir ve nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Çalışanlarımız sizleri bilgilendirmekten ve hizmet sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Batman Sigortalı Nakliyat

Firmamız olarak çalışanlarımızın sizlere en iyi hizmeti sunması için çalışıyoruz.  Ekibimiz eşyalarınızın taşınmasında son derece titiz ve dikkatli davranır. Eşyalarınızın ambalajı her türlü hasara karşı önlem alınarak yapılır. Ancak yine de firmamız her ihtimali göz önünde bulundurarak eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmeti ile güvence altına alır. Taşınma süreci boyunca eşyalarınız firmamız tarafından sigortalıdır.

Sigortalı nakliyat hizmeti firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunulan bir hizmet türüdür. Ancak bazı eşyalar sigortalı nakliyat hizmeti kapsamına girmez. Sigorta kapsamına girmeyen eşyalar, silah, para, ziynet eşyası gibi eşyalardır. Bu tür eşyalarınızın bireysel olarak sigortalanması tavsiye edilir. Sigortalı nakliyat hizmeti son derece avantajlı bir hizmet türüdür.  Batman evden eve nakliyat firmasına bir telefon ile ulaşmanız mümkün. Firmamızdan nakliye ile ilgili bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.