Günümüzde insanlar pek çok sebeple taşınmaya ve taşınırken gerekli olan plan ve programa sık sık ihtiyaç duyabiliyor. Evden eve nakliyat işleri insanların en çok stres yaptığı konulardan biridir. Özellikle de çalışan bireyler için bu süreci sakin ve planlı olarak yürütebilmek, kendi başına yapılabilecek bir durum değildir. Bu noktada sizlerin eli ayağı haline gelen Ankara evden eve nakliyat firmamız, siz elinizi hiçbir şeye sürmeden işleri titizlikle yürütüyor. Birkaç saat içinde taşınma işini tamamen bitiren firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübesi ve profesyonel çalışanları ile en hızlı ve en kaliteli şekilde iş teslimi sağlar. Yaşayacağınız stresten sizleri kurtarır, en pratik ve hasarsız şekilde taşınma işlemini bitirir. Ankara evden eve nakliye ücretleri ise işin kalitesine bakıldığında çok uygun fiyatlara tekabül etmektedir.

Ankara Ofis Taşıma

Ankara, şehir olarak resmi işlerin yürütüldüğü şehirlerden biridir. Pek çok resmi şirket, idari büro ve dahası bu şehirde hizmet vermektedir. Başkentimiz olan bu şehirde ofisler çok daha fazla iş yapmaktadır. İzmir evden eve nakliyat olarak ofis taşımacılığı işlemlerinde sizlerin yanında oluyoruz. Ofis taşıma pek çok sebeple ortaya çıkabilmektedir. Ofislerin dar ve yetersiz olması bu konuda en geçerli sebepleri sunar. Şirketler için kaçınılan bir durum olan ofis taşıma işleri, firmamız ile anlaşmanız halinde çok pratik bir şekilde yönetilmektedir. En büyük problem haline gelen ofis taşınması sırasında oluşabilecek iş ve müşteri kayıpları, işlerin uzaması ile beraber önemli işlerde aksama gibi durumlar Ankara evden eve nakliyat firmamızla olası riskler içinde değildir. İşinde profesyonel ve eğitimli çalışanlarımız ile en kısa sürede işlemlerinizi halleder, yeni ofislerinize yerleşmenizi kolaylaştırırız.

Ofis taşımacılığında da ev taşıma işlerinde olduğu gibi ilk olarak eksper hizmeti ile başlarız. Eksper hizmeti ise sadece kaliteli ve profesyonel firmalarda bulabileceğiniz bir uygulamadır. Ankara evden eve nakliyat firması eksperimiz en kısa süre içinde ofislerinizi ziyarete gelir ve gerekli analizleri yapar. Ekspertiz raporunda firmamıza sunulması gereken bilgiler içinde ofislerinizde bulunan ve taşınması gereken eşya sayısı, miktarı, paketleme işlerini firmamızdan talep edip etmediğiniz de monte sayıları, asansör hizmeti için içerden ve dışardan kontrol ve son olarak ücretlendirme detayları bulunur.

 

Anlaşmanız halinde ise taşınma günü belirlenir ve sigorta ile sözleşme evrakları tamamlanır. Belirlenen taşınma gününde firma personelimiz ekspertiz raporunun sunduğu verilere göre gerekli personel ve ekipmanla ofislerinize gelerek taşınma işini başlatır. En kaliteli paket ve ambalaj uygulaması yapılan eşyalarınızın de montajı da firma marangozumuz ve teknisyenlerimiz tarafından yürütülür. Önemli evrak, dosya ve sözleşmeleriniz ise numaralı ve etiketli olarak paketlenir. Ankara evden eve nakliyat firması olarak bu süreçte en dikkat ettiğimiz konu eşyalarınızın güvenliğidir. Hasarsız ve kusursuz olarak eşyalarınızı yeni ofislerinize taşır ve talebiniz doğrultusunda istediğiniz alanlara yerleştirilmesini sağlarız.

Ankara Eşya Depolama

Nakliyat sektörünün bir ayağı haline gelen eşya depolama hizmeti, Ankara evden eve nakliyat firmamız tarafından sizlere sunulur. Eşya depolama konusu hassas yürütülmesi gereken bir işlemdir. Eşyaların teslim edildiği şekilde geri teslim edilmemesi firma kalitesini ve kurumsal kimliği zedeleyen bir durumdur. Bu konularda özel bir hassasiyet gösteren firmamız, eşyalarınıza kendi eşyaları gibi muamele eder. Pek çok sebep sonucu ortaya çıkan eşya depolama ihtiyacınızda, istediğiniz noktadan eşyalarınızı de montesini sağlayarak alır ve depolarımıza taşırız. Bu noktada yılların vermiş olduğu tecrübe ile ambalaj ve paket uygulamasının hayati önem taşıdığını bilir, eşyalarınızı en güvenilir şekilde muhafaza ederiz. Ankara evden eve nakliye ücretleri kapsamında bulunan depolarımızın kirası ise her cebe uygun şekilde hazırlanmıştır.

Eşyalarınız için farklı boyutlarda depolarımız mevcuttur. Genel olarak yüksek tavanlı depolardan oluşan firmamız, nem ve küften arındırılmış, devamlı olarak kontrolleri sağlanan alanlardır. Ankara evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı en kaliteli şartlarda saklar, periyodik olarak bakım, havalandırma ve ilaçlama uygulamaları yaparız. Özel ve maddi değeri olan eşyalarınız için ise hazır bulundurduğumuz kilitli kasalar ile sizlere yardımcı olur, anahtarlarını sizlere teslim ederiz. Depolarımız her saniye özel güvenlik kameraları tarafından gözetim altındadır. Herhangi bir olumsuzluğa karşın alarm sistemi de mevcut olan depolarımızda, eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı olarak saklanır ve siz talep ettiğiniz gün eşyalarınız size teslim edilir ve yeniden montajlanır.

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Firmamız olarak küçük ya da büyük iş ayırmaksızın tüm nakliyat işlerinde sizlerin çözüm ortakları oluyoruz. Alanında uzman personellerimiz ile yıllardır sizlere şehir içi tüm nakliyat işlerinde en kaliteli hizmeti veriyoruz. Ankara evden eve nakliyat firması olarak edindiğimiz en önemli prensip sizlerin memnuniyetini kazanmaktır. Uygun fiyatlı ve kaliteli olarak yürüttüğümüz tüm nakliye işlerinde referanslarımız ile yolumuza devam ediyoruz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız olarak hem şehir içi hem de şehir dışı nakliyat işlerinizi en güvenilir şekilde yürütüyoruz. Firma bünyemizde bulunan farklı fonksiyon ve boyutlardaki araçlarımızdan eşyalarınız için en uygun olanını seçiyor ve eşyalarınızı taşıyoruz. Araçlarımızın tüm bakım ve onarımlarını periyodik olarak yaptırdığımız gibi, her nakliyat öncesi de kontrollerini sağlıyoruz. Ankara evden eve nakliyat firması olarak şehirler arası taşımacılıkta da diğer nakliyat işlemlerinde olduğu gibi sigortalı olarak eşyalarınızı taşır, eşyalarınızın güvenliğini firmamız olarak üstleniriz.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Firma olarak edindiğimiz diğer prensiplerin arasında yenilikçi ve çağa uygun nakliyat bulunur. Eski tip taşıma yöntemlerine meydan okuyan firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip eder, personelin ve sizlerin işlerinin daha kolay hale gelmesi için çabalar. Ankara evden eve nakliyat firması olarak bu süreçte kendimize dahil ettiğimiz asansör sistemi ile nakliyat işlerinin çok daha güvenilir hale gelmesinin yolunu açtık. Yakın zamanlardan beri ülkemizde kullanıma giren asansör sistemi, en kısa süre içinde firmamıza kazandırdığımız hizmetlerden biridir.

Asansörlü taşımacılık en güvenilir ve en hızlı taşıma yöntemlerini sunar. 2. kat ve yukarısı için kullanılması gereken bu sistemde, özel kabinine eşyalar yerleştirilir ve binaların uygun pencere ya da balkonlarından içeri alınır. Ankara evden eve nakliyat firması olarak bu süreçte personelimizin üstüne düşen insan üstü gücü engelleyerek daha verimli bir çalışma ortamını sunuyoruz.

Ankara Sigortalı Nakliyat

İşini iyi yapan ve sizlerin memnuniyetini ilk sırada tutan Ankara evden eve nakliyat firmamız, eşyalarınızı tüm nakliyat işlemlerinde sigortalı olarak taşır. Eşyalarınızın güvenliğini ve sizlerin haklarını korumayı sağlayan bu hizmetimizle tüm işlemlerinizde herhangi bir mağduriyet yaşamanızın önüne geçeriz.