Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Ulus Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak için verilen hizmetlerin kalitesi arasındaki ciddi farklılıklar, insanların firma seçimi yapmasını mecburi hale getirmektedir. Aksi durumda Ulus evden eve nakliyat, tam anlamıyla bir kabus olacaktır. Eşyaların çizilmesi, zarar görmesi ve hatta bazılarının kullanılamaz duruma gelmesi dahi yaşanabilir. Bu tür olumsuzluklar ise insanların en isteyeceği durumlardır.
Geçmişte ev taşıması yapılırken insan gücünün merkezde olduğu söylenebilirdi. Çünkü tamamen beden kuvvetine dayalı olarak eşyalar taşınır ve araçlara yüklenirdi. Günümüzde ise bu durum, teknolojik gelişmelere bağlı olarak ciddi şekilde değişmiştir. Artık ev taşıması tamamen insan gücüne dayalı olarak değil, geliştirilen aletlerden alınan yardım sayesinde yapılmaktadır.

Ulus Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılıyor?

Bu alanda amatörce hizmet veren firmaların geçmişteki yöntemlerle taşıma yaptığı söylenebilir. Fakat profesyonel anlamda hizmet veren firmalar ise taşımayı planlı bir şekilde yapmaktadır. Öncelikle taşıma yapılacak olan ev incelenir ve buna göre bir taşıma planı oluşturulur. Böylece Ulus evden eve nakliyat sırasında hem zaman kaybı yaşanmaz, hem de olası sorunlar önceden engellenmiş olur. Bu aşamadan sonra eşyaların paketlenmesi süreci başlar. Ekipte bulunan marangoz ve diğer elemanlar başta mobilyalar olmak üzere parçalanması mümkün olan eşyaları küçük parçalara ayırır. Böylece taşıma hem daha kolay olur, hem de eşyaların güvenliği sağlanır. Bu aşamadan sonra ise asansör yardımıyla eşyaların aşağı indirilme süreci vardır.
Asansörlü Ulus evden eve nakliyat sayesinde, ciddi bir zaman kazanılması söz konusudur. Eşyalar dar merdivenlerden taşınmak yerine özel olarak geliştirilen asansör sayesinde direkt olarak aşağıdan indirilir. Bu durum sebebiyle taşıma daha erken tamamlanır. Kamyon, kırkayak ya da benzer bir aracın kasasına yerleştirilen eşyalar, sabitlenme noktalarından sabitlenir. Böylece taşıma güven içinde tamamlanmış olur.