Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Taşdelen Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak, insanlar için yeni bir başlangıç yapmak demektir. Bundan dolayı taşımanın hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması çok önemlidir. İnsanların taşımayı kendileri yapamayacaklarına göre Taşdelen evden eve nakliyat hizmetini almaları çok isabetli olacaktır. Bu alanda profesyonel hizmet veren firmalar, beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

Taşdelen Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılır?

Ev taşıması için öncelikle profesyonel hizmet veren bir firma ile anlaşılması gerekiyor. Firmalara soracak olursanız, tamamı profesyoneldir. Fakat daha detaylı bir inceleme yapıldığında bazılarının gerçek işinin nakliye olmadığı dahi ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı firma seçimi çok önemlidir.
Bu alanda profesyonel hizmet veren firmamızı tercih etmeniz durumunda size, Taşdelen evden eve nakliyat işleminin sorunsuz olarak tamamlanacağı garantisini veriyoruz. Sizden aldığımız randevu doğrultusunda apartmanınızı ve evinizi ziyaret ediyoruz. Böylelikle taşımanın nasıl yapılacağını, kullanılacak olan kamyonun büyüklüğüne ve asansörün nereye kurulacağına karar veriyoruz. Bu incelemeler, taşıma günü zaman kaybetmemizi engelliyor.

Taşınmak istediğiniz gün, bütün malzemelerimiz hazır bir şekilde bize vermiş olduğunuz saatte evinize geliyoruz. Ekibimizin bir kısmı evin içerisine girerek buzdolabı ve çamaşır makinası gibi eşyaları tesisattan ayırıyor, mobilyalardan sökülmesi gerekenleri özenli bir şekilde parçalarına ayırıyor. Diğer kısmı ise asansörün kurulumunu yapıyor. Böylece Taşdelen evden eve nakliyat olabildiğince hızlı bir şekilde yapılmış oluyor.

Bizim için eşyalarınızın güvenliği çok önemlidir. Bundan dolayı istemeniz halinde paketleme ve ambalajlamayı da biz yapıyoruz. Ambalajlama yaparken balonlu naylon malzemeler kullanıyoruz ve böylelikle sorunsuz bir şekilde taşıma yapmamız mümkün oluyor. Olası çarpma durumlarında dahi eşyalarınız, böylelikle korunmuş oluyor. Bunun haricinde eşyalarınızın tamamını küçük büyük ayırt etmeden sigortalıyoruz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde evinizin taşınmasını izleme imkanı bulmuş oluyoruz. Bütün işlemler ise çok büyük bir aksilik çıkmadığı sürece size verdiğimiz saatte tamamlanmış oluyor.