Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Sarıgazi Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmetleri her geçen gün biraz daha gelişmekte ve insanların beklentilerine daha etkili bir şekilde cevap verecek hale gelmektedir. Söz konusu durum, insanların sorunsuz bir ev taşıması için büyük önem arz etmektedir. Sarıgazi evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız, bu konuda müşteri memnuniyetini yüksek oranda sağlamaktadır. Taşımanın başından son anına kadar her işlemi garanti ediyor ve eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeyeceğini söylüyoruz. Ayrıca güvenliği riske düşürmemek şartıyla hizmetimizin son derece hızlı olacağını ve kısa sürede yeni evinizi kullanmaya başlayacağınızı belirtiyoruz.
Geçmişte ev taşıması denildiği zaman; eş, dost, akraba ve yakınların eşyaların kamyona yüklemesi akla gelirdi. Yakın zamanda taşıma işini de firmaların çalışanları yapmaya başlamıştır. Fakat günümüzde durum daha da değişmiş ve bütün işlemler, personeller tarafından yapılmaktadır. Firmamızdan Sarıgazi evden eve nakliyat hizmeti aldığınızda, sadece özel eşyalarınızı evinizde almanız yeterlidir. Geriye kalan bütün eşyaların toplanması, paketlenmesi ve diğer işlemler tarafımızca yapılacaktır.

Sarıgazi Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılır?

Evlerin taşınması için kullanılan sistemler, insan gücünün arka planda kalmasına neden olmaktadır. Geçmişte tamamen insan gücüne dayalı olarak yapılan taşıma, günümüzde ise daha profesyonel olarak yapılıyor. Firmamız, eşyaları toplayıp, paketledikten sonra ambalajlamaktadır. Bu aşamadan sonra ise Sarıgazi evden eve nakliyat denilince akla gelen asansör sistemi devreye girer.
Asansör, evin büyük bir penceresine ya da uygun bir balkonuna kurulur. Daha sonra eşyalar buraya getirilerek asansöre yüklenir. Böylece eşyalar, dar merdivenlerden indirilmek zorunda kalmaz. Son olaraksa eşyaların araca yüklenmesi aşamasına geçilir. Firmamızın araçlarının içleri özel olarak dizayn edildiği için eşyaların burada güven içinde olacağını bilmeniz gerekiyor. Sıradan bir kamyon kasası olmayıp, özel bağlantı noktaları olan bir alandır.