Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd. No:27 Dudullu/IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0216 575 99 00

Ofis Taşımacılığı Yeni iş yerinize taşınmak için, en iyi şirketi seçerek, sağlıklı bir taşınma gerçekleştirmek istiyorsunuz. Nakliyat işlerinde etkili çözümler sunan firmamız, hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Ev taşıma, Ofis Taşımacılığı ve diğer nakliyat hizmetlerinde, aradığınız kaliteli hizmeti sunan firmamız, kısa zamanda taşınma işlemini gerçekleştirmektedir.

BAŞARILI ÇALIŞMA SİSTEMİ

Çalışma sistemimiz oldukça başarılıdır ve elemanlarımız, nakliyat işini meslek edinmiş kişilerdir. Kapalı kasa araçlarla ve asansörlerle, taşınma işini pratik ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiren ekiplerimiz, aradığınız mükemmel çözümü sunmaktadır. Sınıfının en iyi nakliyat hizmetini sunan firmamız, ekspertiz hizmetiyle, taşınma işinin ön çalışmasını gerçekleştirmektedir. Gerekli olan kapalı kasa araç, iş yerinizin özel eşyaları için özel paketler ve paketleme elemanları, vinç gerekiyorsa hangi vinç tahsis edilmeli? Sigortalama işlemi ve benzeri sorunlar için çözüm bulmaktadır. Taşınma sistemini belirledikten sonra, şirketimiz, Ofis Taşımacılığı hizmetine geçmektedir.

PAKETLEME ÇOK ÖZELDİR

Paketleme hizmetinde, aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan firmamız, ofisten ofise, iş yerinizdeki özel eşyalar için, özel paketleme hizmeti sunulmaktadır. İçerisi köpüklü kutular ve balonlu naylonlarla, özel paketleme yapılmaktadır. Kapalı kasa araçlara indirmek için asansör veya vinç gibi araçları tahsis edebilen ekiplerimiz, hassas eşyalar üste gelecek şekilde kapalı kasa araçlara istifleme gerçekleştirilmektedir. Kısa zamanda yeni adresinize giden kapalı kasa araçlarımız, sınıfının en iyi araçlarındandır. Özel süspansiyon sistemiyle, eşyalarınızın sarsılması önlenecektir. Günümüz şartlarında, taşınma işini en iyi şekilde gerçekleştiren ekiplerimiz, hızlı ve etkili hizmet sunmaktadır.

SİGORTALAMA VE EK HİZMETLER, İSTEĞE BAĞLIDIR

Sigortalama işlemi, isteğe bağlıdır. Ancak, sigortalanan eşyalar, zarar gördüğünde, sigorta karşılamaktadır. İş yerinin düzenlenmesi gibi işlerde, yardımcı arayanlar için, hızlı ve etkili çözümler üreten firmamız, oldukça başarılı çözümler sunmaktadır. Taşıma işleminde, hassas cihazlar ve makineler, özel olarak paketlenmektedir. Titiz bir şekilde eşyaları yükleyen ve indiren ekiplerimiz, oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Başarılı ve etkili Ofis Taşımacılığı hizmetlerinde, işinin uzmanı olan ekiplerimiz, günlük yaşantımızın bir parçası olan taşınma işini, mükemmel bir şekilde gerçekleştirmektedir. İşini meslek edinmiş tecrübeli ve birikimli elemanlarla çalışan firmamız, en iyi hizmet için, en iyi elemanları tercih etmektedir.