Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Kaliteyi uygun fiyata nakliyat hizmetleri almak elbette herkesin arzu ettiği bir şeydir. Bu yüzden de insanlar çoğu zaman fiyat aldatmacaları yüzünden bu isteğine ulaşamamaktadır. Maltepe evden eve nakliyat fiyatları bu aldatmacalardan tamamen uzak reel fiyatlardır. Bu gerçeklikten uzak bir firma da çok uygun sandığınız fiyatın size sunduğu hizmetlerin içeriğindeki eksiklerden dolayı uygun olmadığınız görebilirsiniz.

Maltepe Evden Eve Nakliye ile Güvenli Taşımacılık

Güvenli bir evden eve taşımacılık yapabilmek için uyulması gereken kurallardan bir tanesi de kaliteli paketleme malzemesi kullanılmasıdır. Maltepe evden eve nakliyat paketleme malzemesi olarak mevcut olan en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Eşyaların sağlığa uygun ve çizilip, kırılmadan taşınabilmesi için tek kullanımlık balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Balonlu naylonlar içerisinde bulunan hava nedeniyle eşyaları bir yastık gibi sarmaktadır. Bu sayede oluşabilecek darbelere karşı korumaktadır. Ayrıca bu malzemeler tek seferlik kullanıldığından sağlık açısından da en güvenli yöntemdir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Evden eve nakliyat denilince hemen herkesin aklına gelen ilk şeylerden biridir eşya taşıma asansörü. Maltepe Evden Eve Nakliyat asansörlü taşıma yapmak gerçekten de çok önemlidir. Bu sayede eşyalar zarar görebilecekleri en tehlikeli yereler olan merdivenleri görmeden taşınabilmektedir. Çünkü eşyaların merdivenlerde taşınması işin uzamasına neden olacaktır. Ayrıca özellikle kanepe, gardırop, buzdolabı, çamaşır makinası, gibi büyük eşyaların duvarlara çarparak zarar görmesine neden olacaktır. Bu durumun istenebilecek bir durum olmadığı ise ortadadır.
Kaliteli paketleme malzemesi kullanmak, eşya asansörü kullanmak, nakliyenin en sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için gereklidir. Fakat bunlar her zaman yeterli gelmeyebilir. Nihayetinde eşyaların karayolunda taşınması gerekecektir. Trafik ise dış risklerin çok fazla olduğu bir yerdir. Nakliyenin bu aşamalarında gerçekleşebilecek olumsuzluklar için ise sigortalı taşıma gerçekleştirilmektedir.