Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Muğla Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşımacılık sektöründe İstanbul Muğla şehirler arası nakliyat firması üzerine rakip tanımamaktayız. Çünkü yılların vermiş olduğu tecrübe ve insanların yaptığımız temiz işten dolayı bize duydukları güven bizi bu sektörde bir numara haline getirdi. Elbette ki hiçbir başarı tesadüf olmadığı gibi kolay bir şekilde de elde edilmemiştir.
Bizi en iyi anlayacak olanlar sıradan insanlara iller arası eşyasını taşıtmış olan ve bu taşıtma sonrasında hayal kırıklığı yaşayanlardır. Şunu çok iyi bilmekteyiz ki iller arası nakliyat işi oldukça profesyonellik ve dikkat gerektiren bir sektördür. Burada önemli olan sadece eşyayı taşımak değil, aldığınız yükü öncelikle zamanında ve sapasağlam bir şekilde teslim etmektir.

İstanbul Muğla Şehirler Arası Nakliye Farkı

İstanbul Muğla şehirler arası nakliyat olarak bizim ilk ve en önemli ilkemiz kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır. Bizi bugünlere taşıyan da bu ilkemiz olmuştur her zaman. Tabi bunun yanında işimizi severek yapmaktayız, bizi arayan ve iş veren müşterilerimiz ile nakliyat işi bitene kadar her daim irtibat halinde olup her tür konuda onların içini rahatlatmak tayız. Bizi biz yapan ve diğerlerinden farklı kılan bir başka ilkemiz ise taşıyacağımız her bir eşyayı sigortalamamız dır. Böylece nakliyat esnasında eşyaların başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluğun daha en başından önüne geçmiş olmaktayız.
Kendimize bu kadar güvenmemizi sağlayan bir başka farkımız ise birlikte çalışmakta olduğumuz ekip arkadaşlarımızdır. Gerçekten de her biri saygılı, güler yüzlü, güvenilir ve işini iyi bilen insanlardır. İstanbul Muğla şehirler arası nakliyat şoförler kadrosu ise aynı şekilde uzun yol tecrübesi olan ve aldığı emanetin bilinciyle araç kullanan kimselerden oluşmaktadır.
Eşyalarınızı garantili bir şekilde bulunmuş olduğunuz ilden gideceğiniz ile hiçbir zarar vermeden taşımaktayız. Nakliyat hizmetimizden yararlanmanız için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.