Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Konya Şehirler Arası Nakliyat

Eşya taşıtması kadar zor bir iş yoktur herhalde, özellikle de bayanlarımız için. Çünkü mutfak eşyalarının hemen hemen hepsi öncelikle onların elinden geçmektedir. İstanbul Konya şehirler arası nakliyat çalışanları olarak bizde bunun farkındayız ve siz müşterilerimize taşınma noktasında her tür kolaylığı sağlayabilmek adına elimizden geldiğince yardımcı olmaktayız. Sizler için bu kadar maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı, yine eşyalarınıza aynı değeri gösterecek olan bizim gibi alanında profesyonel bir ekibe taşıtmanızı öneririz.
Aksi takdirde şehirler arası nakliyecilikte çok iyi bilmekteyiz ki, işini amatörce yapan gruplar araçlarına aldıkları birçok eşyayı götürecekleri adrese ulaştırana kadar çok zayiat vermektedir. Bu tarz taşımacılık yapanlar için sizin eşyanızın getireceği para haricinde başkaca hiçbir anlam ve önemi yoktur.

İstanbul Konya Şehirler Arası Nakliyat Ortalama Fiyatları

İstanbul Konya şehirler arası nakliyat olarak bizimse en çok üzerine titrediğimiz konu ise aldığımız eşyayı, bize verilmiş bir emanet saymaktayız. Bunun içinde biran evvel yükümüzü sapasağlam bir şekilde yeni adresine ulaştırmak olmaktadır. Firmamızı bugünlere taşıyan ve rakipsiz yapan en önemli özelliğimizin de bu olduğunu gördük. Hangi işi olursa olsun her zaman işimizi dürüst yapan ve yapmaya çalışanlardan olduk.
Tüm bu yaptığımız temiz nakliyeciliği ise yine rakiplerimiz arasında en uygun fiyata yapmaktayız. Amacımız bu işten tek taraflı para kazanmak değil, hem kendimize kazanmak hem de müşterimize kazandırmak olmuştur ilkemiz. İstanbul Konya şehirler arası nakliyat ortalama fiyatı taşınacak yükün niceliğine ve gidilecek yolun kilometresine göre değişmektedir. Fakat şu konuda oldukça iddialıyız, tüm rakiplerimiz arasında sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata verecek olan firma biz olacağızdır.
Sahada çalışan elemanlarımızın profesyonelliği ve araçlarımızın son derece güvenlikli oluşu göz önünde bulundurulduğunda bizden memnun kalacağınızı size garanti etmekteyiz.