Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Evden Eve Nakliyat
Ülkemizin en kalabalık kentinde yaşıyor ve eş taşımanız gerekiyorsa, doğru adrestesiniz demektir. Tuğcular Nakliyat olarak uzun yıllardır bu hizmeti veriyor ve yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerini veren firmamız, bu işi uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde yapıyor ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.
Ev taşıması için en büyük beklentinizin eşyaların güvenliği ve işin olabildiğince erken bitmesi olduğunu biliyoruz. Eşyalarınızı, kendi eşyalarımız gibi taşıyor ve güvenli nakliyat noktasında yapılması gereken bütün detayları özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
İstanbul Evden Eve Nakliye Nasıl Yapılır?
İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerini almak için bize ulaştığınızda, gerekli olan bütün bilgilendirmeyi size yapıyoruz. Bu sayede aklınızda hiçbir soru işareti kalmıyor. Firma olarak ihtiyaçlarınıza cevap vermek için farklı türdeki hizmetleri veriyoruz. Hizmetlerin fazla olması sayesinde kendinize uygun olan tercih edebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetleri ile birkaç eşyanızı farklı bir adrese gönderebilirsiniz. Bunun haricinde her şey dahi evden eve nakliyat ile de hiçbir işe karışmadan evinizi taşıyabilirsiniz.
Evden eve nakliyat her şey dahil seçeneğini tercih ettiğinizde, firmamızın personelleri uygun bir zamanda evinize gelerek eşyalarınızı toplamaya başlıyor. Bu işlemde avizelerden mobilyalara, halılardan tabaklara kadar her şey özenli bir şekilde paketlenmektedir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde kullandığımız özel koliler ve kılıflar, eşyalarınızın nakliyat boyunca güven içinde kalmasını sağlayacaktır. Kırılacak eşyalarınız için özel ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz ve bu malzemeler sayesinde dışarıdan gelen darbelerden eşyalarınızı koruyoruz. Bunun haricinde halılarınızı özel kılıflarına sarıyoruz ve bu kılıflar ile halılarınız toz ve benzer olumsuzluklardan korunmuş oluyor. Kısacası güvenli nakliyat için gerekli olan bütün adımları attığımızı bilmenizi istiyoruz.
Asansörlü İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde, teknolojinin sağlamış olduğu bütün imkanlardan sonuna kadar yararlanıyor ve eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıyoruz. En hızlı nakliyat firması olan Tuğcular Nakliyat, bunu teknolojiye ve uzmanlık seviyesi yüksek olan personellerine borçludur.
Eşyalarınızı paketledikten sonra evinizin bulunduğu kata göre asansör kullanıyoruz. Söz konusu asansör sistemi ile eşyalarınız direkt olarak aracımızın yanına indiriliyor. Buradan sonra da özel olarak tasarlanan araç kasamıza yükleniyor. Eşyalarınızın durumuna göre tır, kırkayak, on teker, altı teker, kamyon ve kamyonet gibi araçlarla taşıma işlemini yapıyoruz.
Asansör sistemi, günümüzde İstanbul evden eve nakliyat işleminin değişmez parçalarından birisi haline gelmiştir. Bu sistem, son derece güvenli olup eşyalarınızı kesinlikle riske atmaz. Özel kasası ve sabitleme kayışları ile eşyalar tamamen sabitlenir ve aşağı indirilirken hareket etmesi ve kayması engellenir.
İstanbul Evden Eve Nakliyat En Uygun Fiyat
Tuğcular Nakliyat, kaliteden ödün vermeden bu hizmeti sizlere en uygun fiyata vermektedir. En uygun fiyatlı nakliyat ve diğer konularda bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.