Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Erzurum Şehirler Arası Nakliyat

Taşınmak deyince hemen hemen herkesin içini bir korku, bir endişe, bir telaş sarar. Bir de söz konusu taşınma çok uzun mesafeler arasında gerçekleştirilecekse bu endişe daha da artar. İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat yapılırken bu endişeleri minimuma indirmek için gerekli olan bütün tedbirleri almaktadır. Elbette bu iş birtakım riskleri içerisinde barındırmaktadır. Fakat bu yapılması gereken kaçınılmaz bir işse, size düşen bu işi en iyi yapabilecek, emin kimselere emanet etmenizdir. Firmamız bugüne kadar güvenle gerçekleştirmiş olduğu sayısız şehirler arası nakliyat tecrübesiyle bir adım öne çıkmaktadır.

İstanbul Erzurum Şehirler Arası Nakliye Nasıl Yapılmaktadır?

Nakliye talebinizi firmamıza bildirmeniz ile birlikte firma çalışanlarımız sizi evinizde ziyaret ederler. Eşyalarınızı tek tek tespit ederler. Tespit edilen eşyaların eksperler tarafından fiyatları tespit edilir ve bu eşyaların tamamı sigorta ettirilir. Sigorta güvenli bir İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat gerçekleştirmenin ilk ve en önemli şartıdır. Sigortasız bir taşıma ne kadar önlem alınırsa alınsın güvenli bir taşıma olarak değerlendirilemez.
Eşyalar sigorta ettirildikten sonra taşıma işlemi için eşyaların toplanması ve paketlenmesi işlemine geçilir. Evde bulunan tüm eşyalar istisnasız kaliteli malzemelerle paketlenir ve kutulanır. Artık taşımaya hazır hale gelen eşyalar, eviniz giriş veya 1. katta değil ise mutlaka eşya asansörü ile taşınır. Çünkü yüksek katlardan eşyaların merdivenlerden indirilmesi eşyalar için intihardan farksız bir durumdur. Eşyalar yüksek katlarda merdivenlerden indirildiğinde çok ciddi hasarlar görmektedirler.
İndirilen eşyalar İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat gerçekleştirmek üzere özel olarak tasarlanmış kapalı kasa kamyonlara yerleştirilir. Yerleştirilen eşyalar, yolculuk esnasında sallanarak birbirine zarar vermemesi için kasa içerisinde sabitlenir. Eşyaların tamamı araca yüklenmesi ile beraber şehirler arası araç kullanma tecrübesi olan şoförlerle yolculuk başlar. Varış noktasına geldiğinde aynı dikkat ve özenle eşyalar yeni yerlerine yerleştirilir.