Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat

Yenidünya düzeninde kurumsallaşamayan ve kendisini günümüz dünyasına adapte edemeyen her meslek dalı zamanla kaybolmaya yüz tutmuştur. Bu noktada İstanbul Diyarbakır şehirler arası nakliyat olarak kurumsallaşmayı başarmış ve nakliyat alanındaki tüm yenilikleri bünyemize katmış bulunmaktayız. Eğer şehirler arası nakliyecilik gibi bir iş yapmaktaysanız her şeyden önce araçlarınız bir kere bu iş için uygun olmak zorunda. Araçlarınızla birlikte şoförlerinizin de uzun yol tecrübesi ve güvenilir olması gerekmektedir.
Tüm bunları göz önünde bulundurduk ve nakliyatçılıkta çığır açacak alanında profesyonel bir ekip kurduk. İller arası taşımacılık gerçekten çok önem verilmesi gerekilen bir iştir, çünkü size verilen emaneti tam vaktinde ve sapasağlam bir şekilde adresine ulaştırmanız gerekmektedir.

İstanbul Diyarbakır Şehirler Arası Nakliye Nasıl Yapılır?

İstanbul Diyarbakır şehirler arası nakliyat olarak sizlere öncelikle bir randevu vermekteyiz. Vermiş olduğumuz tarih ve saatte adresinize gelerek taşınacak eşyanın niceliği ve gideceği yeni adresin mesafesine göre ücretlendirme yapılarak fatura kesilmektedir. Yine bu esnada taşınacak eşyaların tamamı firmamızın garanti kapsamına alınarak, yaşanabilecek her tür olumsuzluğu sizleri mağdur etmeme adına üzerimize almaktayız.
Sonrasında saha elemanlarımız ki her birisi alanında en iyisidir, taşınacak olan eşyaların olduğu adrese gelerek her birini özenle söküp uzun yola çıkacak şekilde paketlemektedirler. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız tamamen kapalı ve tertemiz olan nakliye araçlarımıza asansör sistemi ile hiçbir zarar görmeden yüklenmektedir.
Sonrasında tecrübeli şoförümüzle birlikte birkaç saha elemanımız daha eşyanın gideceği adrese hareket etmektedir. İstanbul Diyarbakır şehirler arası nakliyat firması eşyanızın tamamını size vermiş olduğu tarihte yeni adresinize hiçbir zarar vermeden ulaştırmaktadır. Burada yine arkadaşlarımız asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden yeni adresine çıkarmaktadırlar. Bütün mobilya ve beyaz eşyalarınızın kurulumunun tamamı gerçekleştirilerek kullanımınıza hazır bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.