Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Balıkesir Şehirler Arası Nakliyat

Birçoğumuz işimiz ya da başka sebeplerden dolayı il dışına taşınmak zorunda kalmışızdır. İstanbul Balıkesir şehirler arası nakliyat bu tür zor anlarınızda her zaman yanınızda olmaktan gurur duymaktadır. Taşınma işleminin ne kadar zor olduğunu bilmeyen yoktur, hele birde iller arası olacaksa bu işlem iki üç katı daha zordur. Çünkü öncelikle güvenebileceğiniz bir nakliye şirketi bulmanız gerekmektedir.
İller arası eşya taşıyoruz diyen bir sürü fırsatçı olduğunu hemen hemen herkes bilmektedir. Yük taşıyan bazı kamyoncular dönüşte boş gelmemek adına eşya yüklemenin derdine düşmekte ve insanları kandırmaktadırlar. Öncelikle eşyanızı gelişi güzel ve özensizce yüklerler, sonrasında daha başka eşya bulma derdine düşerek size verdikleri tarih ve saatte asla gelmezler.

İstanbul Balıkesir Şehirler Arası Nakliye Üstünlüğü

İstanbul Balıkesir şehirler arası nakliyat olarak müşterilerimizi yukarıda yazmış olduğumuz olumsuz durumlardan kurtarmanın derdindeyiz. Gerçekten bu tarz nakliyat işi yapmaya çalışanlar eşyalarınızı kesinlikle düzgün bir şekilde sarmazlar ve üstün körü bir çadırla örterler. Eşyalarınızın tozdan mahvolmasına mı yanarsınız, yoksa geç gelmesine mi ya da yol boyunca araç içinde bazı eşyalarınızın düşüp kırılmasına mı yanarsınız bilemiyoruz.
Bizler bu noktada asla vatandaşlarımızın bu tarz boş gitmek yerine birkaç eşya bulayım da aracımın mazot parası çıksın düşüncesinde olan insanlara eşya taşıtmasını istemiyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki böyle bir nakliyeciliğin sonunda hüsrana uğrayan ve mağdur olan yine vatandaşlarımız olmaktadır. İstanbul Balıkesir şehirler arası nakliyat ekibimiz uzman bir kadrodan oluşmaktadır. İller arası nakliyat işinde ise gerçekten en önemli görev şoförlere düşmektedir. Bu konuda ise bizden daha iyisini bulamayacağınızı sizlere garanti ederiz. Her bir şoförümüz uzun yol deneyimine sahip ve hepsi de gidecekleri yolları neredeyse ezbere bilmektedir. Nakliyat işleminde hiçbir sorun yaşamak istemiyorsanız bizlere ulaşmanızı şiddetle öneririz.