Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Gelişen ve değişen dünya ile birlikte İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat olarak bizde hem araçlarımızı hem de teknolojilerimizi yeniledik. İçinde bulunmuş olduğumuz yenidünya bizlere kendimizi yenileme zorunluluğu gerektirmektedir. Yaygınlaşan yüksek katlı binalar sebebiyle artık eski usul, yani omuzda merdiven basamaklarından yapılan taşımacılık devri bitti. Esasında bitmesi de gerekiyordu, çünkü bu şekilde yapılan taşımacılıklarda ister istemez müşterilerin eşyasına zarar verilmekte idi.
Eğer hele birde eşyalarınızı şehirler arası taşıyacaksanız vay halinize eski tür nakliye araçlarına gelişi güzel yüklenen eşyalar ya kırılmakta ya da tozun çamurun içinde kalmakta idi. Gerçi hala günümüzde bu tarz taşımacılık yapmaya çalışanlar mevcut. Siz değerli müşterilerimizi bu tarz çalışan kişilere karşı uyarmak ve asla iş yaptırmamanızı söylemek de bizim görevimiz.

İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliye İşi

İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat ekibi olarak her zaman içinde bulunulan zamanın şartları neyi gerektiriyorsa kendimizi o şekilde güncelledik. Asansörlü taşımacılıkta zirveyi yakaladık ve bu da bizi en çok aranılan bir firma haline getirdi. Nakliyat işi yaparken benimsemiş olduğumuz bazı ilkelerimiz var ve müşterilerimizle bu ilkelerimiz doğrultusunda iş yapmaktayız. Bu ilkelere değinecek olursak;
İlk başta bizimle iletişime geçen müşterilerimize kendileri için de uygun olacak bir tarihe randevu veriyoruz.
Sonrasında yapılan bütün işlemlerimizde fatura kullanılmakta ve garantili taşımacılık yapılmaktadır.
Bütün şoförlerimiz uzun yol tecrübesine sahip ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır.
Sahada çalışan İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat ekibimiz ise tam bir profesyonel ekip olup, yapacakları her işi en hassas bir şekilde gerçekleştirmektedirler.
Şehirler arası nakliyatçılıkta en öneli olan ise eşyaların yükleneceği araçların güvenliği ve temizliğidir. Bu konuda ise firmamızın bütün araçları orijinal kapalı kutu şeklindeki kasaları sayesinde bütün eşyalarınızı hiçbir şekilde toza ve yağmura maruz bırakmadan güvenle taşımaktadır.
Hiçbir müşterimizi mağdur etmeden iş yapan nakliyecilik olarak sizleri de bizlerle iletişime geçmeye bekliyoruz.