Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Hatay Evden Eve Nakliyat

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Hatay, şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektörünün gelişmiş olduğu yerlerden biridir. Hatay evden eve nakliyat işleriniz için size özel uygun çözümler sunan Tuğcular nakliyat, geçmişten günümüze bölge halkına vermiş olduğu taşımacılık hizmeti ile tercih edilen firmalar arasında yer almıştır.
Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Hatay nakliyat hizmeti veren firmamız, nakliyat hizmeti vermektedir. Sektöre ait farklı ihtiyaçlarınız için de hizmet alabileceğiniz Tuğcular nakliyat, Hatay şehirler arası nakliyat işlerinizde de sigortalı olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir.
Hatay Sigortalı Nakliyat
Sigortalı nakliyat uygulamasını ilk yürürlüğe koyan firmalardan biri olan Tuğcular, eşyalarınızın nakliye sigortası güvencesine alınarak taşınmasını sağlamaktadır. Üstelik firmamız bunun için sizden hiçbir ek ücret talep etmeyip, nakliye için eşya sigortası ücretini kendi karşılamaktadır.
Bu sigortanın en önemli faydası, taşıma sırasında eşyalarınız herhangi bir nedenden dolayı zarar görür ya da kaybolursa zararınızın karşılanmasını sağlamasıdır.
Hatay Şehirler Arası Nakliyat
Tüm Hatay şehirler arası nakliyat işleriniz için nitelikli hizmet alabileceğiniz firmamız, Hatay şehirler arası evden eve nakliyat ve ofis, büro, fabrika, hastane, okul ve banka şubesi gibi aklınıza gelebilecek tüm kurumsal işlerinizde de hizmet vermektedir.
Toplu eşya taşımacılığının yanı sıra Hatay şehir içi ve şehirler arası parça eşya taşımacılığı ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunan firmamızdan, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
Asansörlü Hatay Evden Eve Nakliyat
Bilindiği üzere nakliyat sektöründe teknolojik alt yapı, oldukça kısıtlıdır. Hatta dış cephe asansörlerinin sektördeki tek teknolojik unsur olduğunu söyleyebiliriz. Hizmet bünyemizde bulunan dış cephe asansörleri ile eşyalarınız, çok daha hızlı ve sağlıklı koşullarda taşınmaktadır. Klasik insan gücüne dayalı taşımacılıktan farklılıkları bulunan bu hizmet, müşterilerimizin talep etmesi durumunda verilmektedir.
Eşya Ambalajlama ve Montaj
Eşyalarını ambalajlamak, söküm ve montaj işleriyle uğraşmak istemeyen müşterilerimize daha kapsamlı hizmet vermek adına, eşyaların ambalajlanması, sökülmesi ve yeni yerlerine montaj edilmesi konusunda yardımcı oluyoruz.
Kullandığımız birinci sınıf ambalajlarla eşyalarınızı profesyonel bir şekilde ambalajlayarak, nakliyat için en ideal hale getirmekteyiz.
Kaliteli hizmetin adresi Tuğcular Nakliyattan Hatay evden eve nakliyat ve diğer tüm taşımacılık işleriniz için, bütçe dostu fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Tüm iş detayları için, müşteri destek hattımızı aramanız yeterlidir.

admin

Bir cevap yazın