Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Dürüstlük ve doğruluk özellikle hizmet sektöründe çok önemli değerlerdir. Kurulduğu ilk günden bu yana dürüstlükten ve doğruluktan taviz vermeyen Halkalı evden eve nakliyat müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli ve ekonomik evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen isimdir. Elbette bunu başarmak kolay olmamıştır. Yeri geldiğinde gerçekleşen nakliye işleminden zarar edilmiş fakat yine de müşteri memnuniyetinin sağlanmasına çalışılmıştır.

Halkalı Evden Eve Nakliyat Nasıl?

Halkalı evden eve nakliyat alanında uzman çalışanlara sahiptir. Evden eve nakliye işlemini gerçekleştiren her personelin bir uzmanlık alanı vardır. Mobilyaların sökümünde ve kurulumunda görevlendirilen personel farklıdır, eşyaları ambalajlayan personel farklıdır. Eşyaları taşıma işlemini gerçekleştiren personel de farklıdır. Bu sayede her bir personel kendi işinde hem uzmanlaşmakta hem de hızlanmaktadır. Eşyaların tamamı tek sefer kullanılabilen temiz malzemelerle sarılmaktadır. Ayrıca mutfak eşyaları ve kırılabilecek diğer eşyalar darbelere dayanıklı özel kutularda taşınmaktadır. Halılar ise özel halı kılıfları ile taşınmaktadır.
Nakliye araçlarını kullanan şoförlerimizin tamamı uzun yol tecrübesine sahip ve taşımacılık yapmak için gerekli yetki belgelerine sahip kimselerdir. Taşıma araçlarımız bakımları düzenli olarak yapılmış son model araçlardır. Araçlarımızın kasaları kapalı olup; yağmur, toz, duman, is ve güneşe karşı korunaklıdır. Taşıma araçlarımızın kasaları ev eşyası taşımak üzere özel olarak dizayn edilmiştir. İçerisinde eşyaları sabitlemek için çeşitli düzenekler bulunmaktadır. Kasanın içerisinde hareket etmeyen eşyalar bu sayede zarar görmekten korunmaktadır.
Halkalı evden eve nakliyat bünyesinde her kata ulaşabilecek yeterli uzunluğu bulunan eşya taşıma asansörleri bulunmaktadır. Bu sayede yüksek katlardaki eşyalar merdivenlere göre çok daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Yapılan her işlem sigorta kapsamında yapılmaktadır. Alınan bütün önlemlere rağmen eşyalara herhangi bir zarar gelmesi halinde sigorta tüm zararı karşılamaktadır.