Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Gebze Evden Eve Nakliyat

Evlerin taşınması esnasında yaşanan ufak bir sorun ya da dikkatsizlik dahi eşyaların kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Bundan dolayı insanların Gebze evden eve nakliyat işini kesinlikle işin ehline vermesi gerekiyor. Aksi durumda böyle sorunların yaşanmasının önüne geçilmeyecektir. Firmamız bu noktada beklentilerinizi tam olarak karşılamayı garanti etmektedir.
İnsanlar, değişik nedenlerden dolayı evlerini taşımak zorunda kalır. Taşınma nedeni her ne olursa olsun, bunun insanlar için yeni bir başlangıç olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu başlangıcın sorunsuz olması da taşıma işinin profesyonel hizmet veren bir firma tarafından yapılması çok daha isabetli olacaktır.

Gebze Evden Eve Nakliye Firmaları

İnsanların taşıma noktasındaki ihtiyaçları ve talepleri arttıkça, bu alanda hizmet veren firma sayısında da ciddi bir artış meydana gelmektedir. Öyle ki, söz konusu firmalardan bazılarının gerçek işi ev taşıması dahi değildir. Yaz mevsiminde artan talepten pay almak isteyen bu amatör firmalar, insanların eşyalarına gereken özeni göstermemekte ve geçici işçi çalıştırmaktadır. Bundan dolayı da insanların eşyalarının bir bölümünün ciddi zararlar aldığı bilinmektedir. Gebze evden eve nakliyat yapılırken, bu tür firmalardan uzak durulmalıdır.
Firmamız tarafından verilen hizmetlerin her anı profesyonellik kokmaktadır. Hiçbir detay atlanmamakta ve önemsememe durumu söz konusu dahi olmamaktadır. Bunun için taşıma işleminin nasıl yapılacağını planlar ve bu planı sizinle paylaşırız. Plana onay vermeniz durumunda taşımayı tamamen size anlattığımız gibi yapmaktayız.
Gebze evden eve nakliyat için öncelikle evinizdeki büyük mobilyaları parçalarına ayırıyoruz. Daha sonra bütün eşyalarınızı ambalajlıyoruz. Son olarak bütün eşyaların dış kısmını balonlu naylonla satıyoruz. Böylece eşyaların zarar görme ihtimallerini sıfıra indiriyoruz. Asansör ile kamyona yüklediğimiz eşyaların taşımasını böylece tamamlamış oluyoruz. Benzer işlemleri, evi yerleştirme aşamasında da yapıyoruz.