Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Florya Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti sunmak gerçek bir emek ve özen istemektedir. Tuğcular Nakliyat sektörde yıllardır sunduğu kaliteli ve hesaplı hizmetleriyle kendini ispatlamış bir firmadır Florya evden eve nakliyat. Bu başarının altında tüm çalışanlarımız ile beraber taşınan eşyanın kendi eşyamız gibi görülmesi yatmaktadır. Çünkü aklı başında her insan eşyasının zarar görmesini istemez. Firma olarak biz de eşyalarınızı kendi eşyamız bildiğimizden zarar görmemesi için olağanüstü bir özen ve gayret göstermekteyiz.

Florya Evden Eve Nakliye Ne Kadar?

Bugün evden eve nakliyat fiyatları çok çeşitlilik arz etmektedir. Elbette bu gerçekten evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar için geçerlidir. Yoksa sıradan nakliye yapan firmaların aynı kategoride değerlendirilmesi yanıltıcı olacaktır. Florya evden eve nakliyat ne kadar? Nakliye işlemini ne kadara yaptırabilirim? Diye merak ediyorsanız! Hemen firmamızı ara arayarak ya da internet sitemiz üzerinden bize ulaşarak fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatlarımız müşteri memnuniyetini sağlamak adına mümkün olan en alt seviyeden belirlenmektedir.

Florya Evden Eve Nakliyat Temiz Nakliye

Her işte olduğu gibi evden eve nakliyat işininde temiz yapılması çok önemlidir. Temiz’den kasıt yapılan işlemlerin sözleşmeye sadık kalınarak, taahhüt edildiği gibi yapılmasıdır. Florya evden eve nakliyat taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce sunduğu hizmetleri hazırladığı sözleşme metninde açıkça belirtmektedir. Hizmetlerin sözleşmeye aykırı olarak gerçekleşmesi halinde elinizde bulunan sözleşme sayesinde hakkınızı arama imkanınız bulunmaktadır.
Sözleşme ile firma olarak kendimizi sunacağımız hizmetleri eksiksiz sunmak yönünde mecbur bırakmaktayız. Kısacası size taahhüt ettiğimiz hizmetlerin, eksiksiz olarak firmamız tarafından sunulacağından emin olabilirsiniz. Taşıma işlemlerimizin başından sonuna kadar her aşaması sigortalı olarak yürütülmektedir. İki ve daha yüksek katlı dairelerin taşınması söz konusu olduğunda firmamız bünyesinde mevcut olan eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır.