Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Artık günümüz çalışma şartları sebebiyle insanların birçoğu bulundukları yerden başka bir yere taşınmak zorunda kalmaktadır. Esenyurt evden eve nakliyat olarak bu zahmetli yolculuğunuzda sizleri yalnız bırakmamak niyetindeyiz. Başlı başına bir problem olan taşınma işlemi eğer birde işin ehli olmayan amatör gruplarca yaptırılırsa, işte o zaman sıkıntı bin misli artar. Kırılan tabaklarınıza mı, çizilen mobilyalarınıza mı yoksa kaybolan eşyalarınıza mı yanacağınızı sizde bilemezsiniz. Her meslek gibi nakliyecilik işleri de kesinlikle uzmanlık gerektiren bir iştir. Asla amatör gruplara ev taşıtma gibi bir yanlışa düşmeyin.

Esenyurt Evden Eve Nakliye Hizmet Standartları

Firmamızı aramanızla birlikte büro sekreterimiz size iki adet randevu verecektir. Bir tanesi taşınma öncesi expertiz işlemleri için, diğeri ise taşınma işlemi içindir.
Randevu için verilen tarihte expertiz işleminden görevli şahıs gelir ve evinizdeki taşınacak olan eşyaların bir listesini çıkarır.
Listesi çıkarılan bütün eşyalarınız Esenyurt evden eve nakliyat firmamız tarafından garanti altına alınmış olmaktadır.
Böylece taşınma esnasında sizin de bizimde içimiz rahat etmektedir.
Taşınma işlemi için verilen randevu günü ve saatinde ekibimiz adresinize gelmektedir.
Bütün ekip ayaklarına galoş giyerek evinize girmektedir. Böylece size ve evinize verdikleri değeri daha ilk baştan sizlere hissettirmektedirler.
Her biri işinde uzman olan ekibimiz bütün eşyalarınızı tam bir hassasiyet içerisinde sökmeye başlar ve bitirirler. Sökümü tamamlanan eşyalarınızın tek seferlik kullan at havalı ambalajlar ile hiçbir zarar gelmeyecek şekilde paketleme işlemi yapılır.
Daha sonra asansörlü taşımacılık sistemimiz sayesinde eşyalarınızı bulunduğu her katan güvenle indirir ve yeni adresine aynı şekilde güvenle çıkarır.
En son olarak da eşyalarınızın tamamının tekrardan kurulumu gerçekleştirilir ve sizlere tertemiz ve kullanımınıza hazır bir şekilde eviniz teslim edilir.