Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Esenler Evden Eve Nakliyat

Eşya taşıtmak başlı başına oldukça zahmetli bir iştir. Bu işe birde bayanlar açısından bakarsanız çok daha zahmetlidir. Esenler evden eve nakliyat olarak bir nebze de olsa bu yükü hanımlarımızın omzundan alabilmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Çünkü bir ev taşınacağı zaman o evin bütün yükü bayanların omzundan geçmektedir. Mutfak eşyalarından tutunda gıdaların paketlenmesine kadar hepsiyle onlar ilgilenmekteler.
Bu kadar uğraş verip paketledikleri ve gözü gibi sakındıkları eşyaları eğer birde iş bilmez nakliyecilerin eline düşerse vay haline eşyaların. Çünkü amatör taşımacılık yapan gruplar için sizin eşyalarınızın hiçbir değeri ve önemi yoktur. Taşınma işleminin sonunda birçok zayiatınız olması kaçınılmazdır.

Esenler Evden Eve Nakliye Hizmeti ve Fiyatı

Esenler evden eve nakliyat olarak tek gayemiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti yine en uygun fiyata sunabilmektir. Buradan sizlere kesin bir fiyat vermemiz mümkün değil, çünkü eşyaların mahiyeti ve taşınacağı mesafeyi öncelikle bilmemiz gerekmektedir. Fakat size şunu garanti ederiz ki taşınacağınız yere en iyi hizmeti ve en uygun fiyatı veren firma biz olacağızdır.
Fiyat noktasında siz müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmayacağımız gibi, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını da yine garanti ediyoruz. Çünkü biz araçlarımızın teknolojik alt yapısına ve alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımıza güveniyoruz. Esenler evden eve nakliyat firması çalışanları olarak ekibimiz bize vermiş olduğunuz adrese gelerek tüm eşyalarınızın söküm işlemini gerçekleştirir. Ardından sökümü yapılan eşyalarınız en iyi şekilde ambalajlanarak araçlarımıza yüklenmektedir.
Yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınızın yine burada ekip arkadaşlarımız tarafından ambalajlarından çıkarılarak montajlama işlemi gerçekleştirilir. Size hiçbir ekstra iş bırakmadan evinizi tertemiz olarak sizlere teslim etmekteyiz. Bütün bu hizmetlerimizden yararlanabilmek için şirketimizi aramanız ve bizlerden randevu almanız yeterli olmaktadır.