Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Çorum Evden Eve Nakliyat

Kaliteli hizmetin adresi Tuğcular nakliyat, Çorum evden eve nakliyat işleriniz için ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaya devam ediyoruz. Sektörde birçok yeniliğin öncüsü olan firmamız, Avrupa ülkelerinde dış cephe asansörleri kullanılmaya başladığı andan itibaren hemen dış cephe asansörü siparişi vererek müşterilerine asansörlü nakliyat hizmeti vermeye başlayan ilk firmaları arasında yer almaktadır.
Eşya nakliyatı dışında sizlerin memnuniyeti için sunulan eşya ambalajlama, eşya montajı ve nakliyat sigortası gibi çeşitli hizmetleri ücretsiz ya da maliyetine yakın fiyatlarla veren firmamız, yılların deneyimi ile sizlerin alacağı hizmetten maksimum memnuniyeti temin etme gayreti içerisindedir.
Çorum Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
Çorum şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınız için de, firmamızdan uygun fiyatlarla kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Komple eşya taşımacılığı yanı sıra parça eşya taşımacılığında da şehirler arası nakliyat hizmeti veren Tuğcular nakliyat, Çorum İstanbul şehirler arası nakliyat içlerinde daha aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir.
Firmamız sadece şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti değil, aynı zamanda kurumsal firmaların ihtiyaç duymuş oldukları tüm nakliyat işleri için de çözüm üretmektedir. Banka taşımacılığı, hastane taşımacılığı, eğitim kurumu taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı gibi farklı kurumsal ihtiyaçlara Tuğcular nakliyat kalitesi ile çözüm sunmaktayız.
Bunların dışında aynı zamanda fabrika taşımacılığı gibi farklı hizmetlerimizde bulunmaktadır. Kısacası hem şehir içi hem de şehirler arası tüm nakliyat işleriniz için, firmamız ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek gelişmiş bir alt yapıya sahiptir.
Sigortalı Çorum Nakliyat Hizmeti
Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de, nakliyat sigortası hizmetidir. Nakliyat sigortası hizmeti nakliyat süreci boyunca, eşyalarınızın sigorta güvencesi altında kalmasını sağlamaktadır.
Firmamız tüm işlerini sorunsuz olarak teslim etmiş olsa da, ortaya çıkabilecek herhangi bir maddi hasarın karşılanması için nakliyat sigortası hizmeti vermektedir. Eşyaların sigortalanması için vermiş olduğumuz bu hizmet, tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu yüzden nakliyat sigortası için ekstradan herhangi bir ücret ödenmez.
Asansörlü Çorum Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Firmamızın hizmet kapsamında bulunan dış cephe asansörleri ile vermiş olduğumuz asansörlü nakliyat hizmeti, sadece özel olarak talep edilen müşterilere verilen hizmetlerden biridir.
Klasik taşımacılık yöntemlerine göre bir miktar fiyat farkı bulunsa da, sağlıklı ve daha güvenilir taşımacılığın kapılarını açan asansörlü nakliyat hizmeti ayrıca eşyaların daha hızlı taşınmasına imkân vermektedir.

admin

Bir cevap yazın