Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Günümüzde kaliteyi ucuza almak neredeyse imkânsızlaştı. Ucuz hizmet sunduğunu iddia edenlerde kaliteden ödün verdikleri için aslında normalinden çok daha pahalı hizmet sunmaktadırlar. Bugün Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları da bu şekilde şekillenmektedir. Bir firma evden hem evden eve nakliyat hizmeti sunduğu iddiasında bulunup hem de bunu düşük fiyatla yaptığını söyleyebilir. Ancak işin aslı hiçte sanıldığı gibi değildir. Çünkü ortada bir gerçek var ki bu işi yapan kimse bir miktar kar etmek ve para kazanmak için yapmaktadır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliye Firma Seçimi Nasıl Yapılır?

Çekmeköy nakliye hizmetlerinin belli bir maliyeti olacağına göre bazı firmalar kar edebilmek için size sundukları hizmetin kalitesinden feragat edecekleridir. Nasıl mı? Örneğin Çok eski bakımsız ve kapalı kasası olmayan araçlarla eşyalarınızı taşıyacaklardır. Bu durumda eşyalarınız yolun tüm tozunu dumanını içine alacaktır. Eğer temizlenebilir ve onarılabilir durumdaysalar şanslı sayılırsınız en azında size sadece bir temizleme ve onarım masrafı çıkaracaklardır. Eşyalarınızı tek kullanımlık hijyenik ve sağlam ambalajlama malzemeleri yerine defalarca kullanılmış kir ve pas içerisindeki battaniyelere sararak taşıyacaklardır. Oradan bulaşacak hastalıklar sonrasında sağlığınız tehlikeye gireceği gibi tedavi masraflarına da neden olacaktır.
Eviniz yüksek bir katta ise eşyalarınızı indirmek veya çıkarmak için eşya asansörü yerine merdivenlerden taşımayı tercih edeceklerdir. Çünkü asansör masrafından kurtulmak isteyeceklerdir. Bu durum ise merdivenlerde taşınan eşyalar bir sağa bir sola çarparak zarar görecektir. Taşındıktan sonra eğer hala onarılabilir durumda iseler, onları onarmak da sizin karşınıza ekstra bir maliyet olarak çıkacaktır.
Yukarıdaki nedenlerden ötürü Çekmeköy evden eve nakliyat tercihi yapılırken bu işi profesyonel olarak yapanların tercih edilmesi gerekmektedir. Fiyatları bu iş için doğru ve kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için makul seviyede olmayanlar tercih edilmemelidir. Çünkü sonunda uğrayacağınız zarara bunun zaten çok üstüne çıkacaktır.