Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Nakliyat noktasında Beylerbeyi evden eve nakliyat işlemleri olarak hem kendimize hem de sahada çalışan ekibimize oldukça güveniyoruz. Bu zamana kadar ki almış olduğumuz bütün nakliyat işlerini en ufak bir sorun dahi yaşamadan tastamam yerine getirdik. Taşımacılık sektörü her önüne gelenin yapabileceği bir iş değildir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizden çok hassas olmalarını ve kendileri için hem maddi hem de manevi değeri olan eşyalarını öyle her önlerine gelene teslim etmemelerini öneriyoruz.
Günümüzde güven kavramının içi o kadar boşaltıldı ki, insanlara eşyanızı emanet ediyorsunuz taşısınlar diye bir de bakmışsınız ki eşyalarınız ya kaybolmuş ya da zarar görmüş. Dediğimiz gibi herkes bu işi yapamaz, hele bizim gibi hiç yapamaz çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.

Beylerbeyi Evden Eve Nakliye Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beylerbeyi nakliye işleminde öncelikle eşya taşıtmak için başvuracağınız kişilerin bu işi bilen kişiler olmasına dikkat edilmesini önermekteyiz. Eşya taşıma işi çok büyük bir hassasiyet ve özen gerektiren bir iştir. Bu konuda tüm elemanlarımızı özenle seçiyor ve her birinin işinde en iyi kişiler olmasına büyük özen gösteriyoruz. Her ne kadar tedbir alınmış olsa da bazen kişilerden kaynaklanmayan problemlerden dolayı da sorun yaşanabilmektedir. Bu tür olaylarda da yine müşterilerimizin mağdur olmaması adına nakliyat esnasında tüm eşyaları sigortalayarak böylesi bir sıkıntının önüne geçmekteyiz.
İyi bir taşımacılık için iş alacağınız kişi sizlere en az yukarıdaki garantileri verebilmelidir. Beylerbeyi evden eve nakliyat son derece modern asansörlü taşıma sistemleri sayesinde yine eşyalarınızı bulunduğu her kattan alarak yine gideceği yeni adresine rahatlıkla çıkarabilmektedir. Bu sistem sayesinde eşyalarınızın zarar görme riski neredeyse hemen hemen sıfırlanmaktadır. Tüm bu garantili hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşmanız yeterlidir.