Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Adalar Evden Eve Nakliyat

İstanbul gibi büyük bir metropolde bırakın ev taşımayı insanın kendisinin bile bulunduğu yerden başka yere gitmesinin bile ne kadar zor olduğu ortadadır. Adalar evden eve nakliyat, İstanbul gibi bir şehirde ev veya ofis taşıma işleminin ne denli zor olduğunun bilinciyle hareket eden bir firma tarafından yapılmalıdır. Biz şunu çok iyi biliyoruz ki bir problem ne kadar karmaşık olursa olsun muhakkak onu çözecek bir yöntem mevcuttur. Aynı mantığı aldık ve büyük bir şehirde ev taşımak ne kadar zor olursa olsun mutlaka bu sorunu çözecek yöntemler vardır diye düşündük.
Bütün bunlara yönelik olarak da tüm araçlarımıza son model ve güncel navigasyonlar yerleştirdik. Şoförlerimizi alanında en iyi ve deneyimli kişilerden oluşturduk. Yüksek katlı binalara taşıma işlemini daha kolay yapabilmek için asansörlü taşıma sistemlerini araçlarımıza monte ettik.

Adalar Evden Eve Nakliyat Farkı ve Kalitesi

Adalar evden eve nakliye hizmeti veren Tuğcular Nakliyat günümüze ayak uydurmuş ve kurumsallaşmış bir taşımacılık şirketidir. Şuana kadar ki almış olduğumuz tüm taşımacılık işlerinden anlımızın akıyla çıkmış bir firmayız. Her tür taşımacılık işinde müşterilerimize hizmet vermek ve bu hizmeti verirken de müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak şirketimizin birinci hedefidir.
Bizi arayarak nakliyat işlemleriniz için randevu alabilir ve böylece evinizdeki eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda sizlere teminat olarak taşınacak olan bütün eşyalarınızı garantilediğimizi ve yaşanacak en ufak bir olası problemde tüm masrafları karşıladığımızı belirtelim.
Böylece Adalar evden eve nakliyat işini asla şansa bırakmadan ve sizlere de hiçbir mağduriyet yaşatmadan taşıma işleminizi gerçekleştirmektedir. Yine tüm bu hizmetlerden en uygun fiyata yararlanacağınızı özellikle belirtmek isteriz. Rakiplerimizden bizi farklı kılan ve onlara fark atmamızı sağlayan da bu yönümüz zaten, en iyi fiyata en iyi hizmeti vermemiz.