Adres

Kayışdağı Mh. Uslu Cd No:27 Dudullu /IST.

Mail:

bilgi@tugcularnakliyat.com

Telefon

0532 305 45 49

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tuğcular Nakliyat, evlerinizi farklı kentlere taşımanız konusunda size yardımcı olmaktadır. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile eşyalarınıza en ufak bir çizik dahi gelmeden taşıyacağımızı garanti ediyoruz. Firmamız tarafından verilen şehirler arası evden eve nakliyat sayesinde, yeni evinize sorunsuz bir başlangıç yapacak ve yeni şehrinizde güzel günlere merhaba diyeceksiniz.
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizin bizden en önemli beklentisinin güvenli nakliyat olduğunun farkındayız. Bundan dolayı hizmetlerimizin temelinde güvenlik vardır. Güvenliği tam manasıyla sağladıktan sonra da en hızlı nakliyat nasıl gerçekleştirilirse, bu şekilde hizmet veriyoruz. Kesinlikle zaman kaybı yaşamanızı istemiyor ve firma olarak elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.
Şehirler arası evden eve nakliyat için bizi tercih ettiğinizde, profesyonel hizmet aldığınızı ilk andan son işleme kadar sürekli hissedeceksiniz. Bu işi amatör firmalar gibi değil, uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde veriyoruz. Firmamız öncelikle eşyalarınızla ilgili ekspertiz çalışması yapmaktadır. Bu çalışmanın farklı amaçları vardır ve bunların başında nakliyat sigortası gelir. Taşımanın herhangi bir aşamasında meydana gelecek olumsuzluk için bu sigortayı yapıyor ve eşyalarınızı garanti altına alıyoruz. Ayrıca bu sayede taşımanın nasıl yapılacağı, eşyaların paketlemesi ve ambalajlama sürecini de planladığımızı bilmenizi istiyoruz.
Firma olarak farklı hizmet seçenekleri sunuyoruz. Parça eşya taşıma, evden eve nakliyat her şey dahil, eşya depolama bunlardan bazılarıdır. Eğer firmamızda her şey dahil olan hizmeti alırsanız, bütün iş ilgili personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Siz sadece özel eşyalarınızı evinizden alıyor ve geri kalan işin tamamını bize bırakıyorsunuz. Biz ise şehirler arası evden eve nakliyat için gerekli olan her adımı büyük bir özen içinde yapıyoruz. Öncelikle eşyalarınızı özenli bir şekilde topluyor ve uygun olan kolilere koyarak paketliyoruz. Kırılacak ve dökülecek olan eşyalar için özel önlem alıyoruz. Ayrıca ambalajlama malzemelerini de etkin olarak kullanıyor ve eşyaların olası darbelerden etkilenmesinin önüne geçiyoruz. Böylece firmamızdan aldığınız hizmet, eşyalarınızın güvenliğini üst seviyede sağlamış oluyor.
En hızlı nakliyat için teknolojik aletlerden fazlasıyla yararlandığımızı bilmenizi istiyoruz. Asansörlü şehirler arası evden eve nakliyat sayesinde eşyalarınızı dar merdiven boşlularından değil, daha uygun olan balkon ve pencere gibi yerlerden asansör yardımı ile aşağı indiriyoruz.
Şehirlerarası yolların mesafesi ortalamanın üzerindedir. Bazen binlerce km gidilmesi dahi gerekebilir. Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak kamyon, kırkayak gibi araçlarımızın kasalarında bazı düzenlemeler yaptık. Bu düzenlemeler sayesinde eşyalarınızı buraya yerleştirdikten sonra özel sabitleyiciler kullanıyoruz. Söz konusu sabitleyiciler sayesinde, eşyalarınız sarsılamadan uzun mesafeleri gidebilmektedir.
Nakliyat sigortası, asansör sistemi ve daha farklı hizmetleri, müşteri memnuniyeti için kullanıyoruz. Eğer firmamızın verdiği bu hizmetler ve şehirler arası evden eve nakliyat hakkında bilgi almak isterseniz, telefon ya da diğer iletişim yollarından bize ulaşabilirsiniz.